Společenské akce

U příležitosti konání barvářských zkoušek hohičů pořádáme dne 7.9.2019 od 11:00 v hasičské zbrojnici v Petrašovicích "Den myslivecké kuchyně", těšíme se na Vás.
ZD

Akce se vydařila, počasí bylo jak na objednávku, přátelů myslivecké kuchyně a kynologie se dostavilo velmi hojné množství. Poseděli jsme spolu, probrali spoustu informací a zážitků a již nyní se těšíme na další podobnou akci,děkujeme všem kteří jste se na nás přišli podívat. 

 
Pro veřejnost pořádáme dne 8.9.2018 od 11:00 v hasičské zbrojnici v Petrašovicích "Den myslivecké kuchyně", těšíme se na Vás.


V tomto mysliveckém roce 2018-2019 se dožívají životních jubileí někteří naši členové, všem sdrdečně gratulujeme, přejeme hodně zdraví, mysliveckých zážitků spoustu dalšího elánu do myslivosti a dění kolem ní.


V našem spolku si Vážíme všech členů. Zejména těch, kteří se o znovuzaložení našeho sdružení zasadili. Jejich životní jubilea poctivě hlídáme, s pečlivostí oslavu připravujeme a všem pak podle zásluh" přeúčtujeme".


Stejně tak tomu bylo i při oslavě 70-tých narozenín pana Václava Škody.
Myslivecké sdružení Petrašovice pořádalo dne 30.11.2012 společenskou akci "Poslední leč". Akce se konala v kulturním domě na Bílé a poběhla v duchu mysliveckých tradice a setkala se s kladným ohlasem.

Fotogalerie